GS4B - GLOBAL SOLUTIONS FOR YOUR BUSINESS

DIGITAL АГЕНТСТВО

МАРКЕТИНГ І WEB РОЗРОБКА

img
наші послуги

Розробка & супровід Стартапів

Супровід & планування Web проектів

Розробка актуальних mobile додатків

переваги
img

Запуск проекту під ключ

img

Прозора цінова політика

img

Зрозуміла поетапність робіт

img

Зрозуміла звітність

img

Комплексний маркетинг

img

Гарантії якості та термінів

наші кейси
Date overseas

Date overseas

дивитися кейс
img
MasterCar

MasterCar

дивитися кейс
img
Корисна консультація

Заощаджуємо бюджет майбутніх інвестицій  наші клієнти
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  clients
  Блог
  14.09.2021
  img
  Переваги замовлення розробки сайту в Діджитал-агентстві

  Над створенням сайтів можуть працювати найрізноманітніші розробники, але найкращі результати в цій справі показують діджитал-агентства. Так, можна звернутися до фрілансера,…

  читати далі
  25.08.2020
  img
  Як зібрати семантичне ядро

  Як зібрати семантичне ядро для сайту? Які фрази вписати в текст, як взагалі знайти ключові слова, які дозволять піднятися в…

  читати далі
  25.08.2020
  img
  Обов’язковий переклад сайтів на українську мову

  Питання українізації інтернету було піднято вже давно, проте відправною точкою став жовтень 2018 року, коли у Верховній Раді був зареєстрований…

  читати далі
  Наші партнери
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Digital агентство GS4B - маркетингове агентство, веб і seo студія

  Хто ми такі і чим ми можемо бути вам корисними?

  Digital агентство GS4B – це ваші майбутні надійні партнери. Наша місія, в першу чергу, це відкрити завісу і зрозумілою мовою пояснити, що таке Web розробка і Digital маркетинг. Адже не розуміючи деталі ви не зможете оцінити вашого підрядника і прийняти правильне рішення щодо каналу продажів або вибору технології розробки. Всі ми ходимо в магазини і коли нам доводиться купити щось, чим ми раніше не користувалися, зробити це простіше, коли в магазині є консультант, який знає продукт і допоможе зробити правильний вибір. Ми хочемо бути не тільки консультантами, а й надавати вам послуги в сфері інтернет-маркетингу і web розробки. Результат нашої роботи залежить від взаємодії офлайн (це ваші менеджери, співробітники) і онлайн (наші фахівці).

  Digital agency GS4B – Як ми починали свій шлях?

  У 2010 році ми починали свій шлях з розробки сайтів. SEO просування сайту та контекстна реклама в ті часи, тільки набирали свою популярність. Для того щоб якісно надавати послуги Web розробки або послуги digital маркетингу ти повинен стежити за трендами і трансформувати бізнес під потреби клієнтів. Результат ти можеш дати, коли всі канали залучення клієнтів, а саме SEO просування сайтів, SMM просування, PPC контекстна реклама, SERM робота над репутацією компанії в інтернет – йдуть одним фронтом. Кожен канал не може існувати автономно і тому важливий комплексний маркетинг. У 2011 році ми вирішили відкрити напрям маркетингу. Тільки комплексний підхід, взаємодія з клієнтом і згуртованість команди дає максимальний результат. Кожен канал просування в Digital маркетингу повинен підсилювати один одного. Для нас важливо давати максимальну цінність нашим клієнтам починаючи з консультації. Ми відповідаємо за канал продажів бізнесу клієнта або ж за ріст і розвиток проекту, який ми супроводжуємо. Ми не просто підрядники, ми частина команди наших клієнтів. Наші менеджери намагаються розібратися в продукт або послугу, який ви продаєте. Розуміючи ваш бізнес, розуміючи сильні і слабкі сторони, ми разом з вами стаємо одним механізмом продажів, який приносить максимальний результат.

  Веб-студія, SEO студія або Digital agency GS4B

  Веб-студія, SEO студія або Digital agency – ця межа стерта. У 2019 ми пройшли чергову трансформацію бізнесу. Ми розділили напрямок діяльності нашої компанії на три вектора. Перший вектор – це напрям маркетингу, в нього входить SEO просування сайтів, Контекстна реклама і просування в соціальних мережах. Другий вектор – це розробка сайтів та інтернет-магазинів. Третій вектор – це розробка складних web рішень і мобільних додатків. Таким чином як ви нас назвете Веб-студія, SEO студія або Digital агентство – це не важливо. Ми команда, яка готова виконати будь-яку вашу задачу в сфері нашої діяльності. Ми експерти, які завжди знайдуть рішення і впровадять його в найкоротші терміни.

  Конкуренція в інтернеті продовжує рости і чим вище конкуренція, тим вище ціна помилки неправильної розробки сайту або неправильного запуску рекламної компанії.
  Перевага нашої компанії – це відстеження та аналіз каналів продажів. Якщо канал продажів не приносить результату ми його виключаємо. Гнучкі маркетингові стратегії – це економія 70% бюджету рекламних кампаній. Наше завдання отримати лід з каналу реклами або зробити продукт, який буде зручний для користувача і продасть Ваш товар або послугу. Ми тестуємо ефективні алгоритми залучення клієнтів, які впроваджуємо разом з Вами. Для складання правильної стратегії або для розробки сайту для Вашої компанії нам необхідно проаналізувати нішу вашого бізнесу, дізнатися про цільову аудиторію, проаналізувати конкурентів.

  Digital агентство GS4B – команда експертів з досвідом більш 10 років і гарантією результату. Наші фахівці розробляють унікальне програмне забезпечення, сайти і мобільні додатки, виконують просування в пошукових системах і в соціальних мережах. Наш підхід – індивідуальні маркетингові стратегії!

  Показати більше приховати